Skip to content

Apothekers

Saskia Visser - Magistrale bereidingen

Melissa Eikmann - Hoofd productie

Priya Nathie

 

Zeynab Soroush

 

Beste bezoeker,

Het is een eer om u hier te mogen begroeten. Wij stellen op deze website graag onze apotheek en medewerkers aan u voor. Al heen en weer klikkend kunt u alles te weten komen over de Transvaal Apotheek. U kunt lezen over wie wij zijn, wat wij doen en waarom wij dat doen. Met de Transvaal Apotheek willen wij u het allerbeste bieden voor uw gezondheid. Hoewel het contact via internet minder persoonlijk is, hopen wij dat u zich hier even welkom zult voelen als in de “echte” Transvaal Apotheek. Dan zijn wij tevreden. Want hoe dan ook, de Transvaal Apotheek moet een vertrouwd adres zijn voor iedereen die dat nodig heeft. Wij zien u graag terug!

Paul Lebbink & Arwin Ramcharan & Melissa Eikmann

Apothekersassistent 

  • Aysel Kosedag
  • Ben Hartogh 
  • Sumeyye Guven
  • Feride Guvenir
  • Gul Dommez
  • Halime Akbas 
  • Hassnaa Kada 
  • Rehana Nirhoe
  • Rishma Sewram
  • Sanae Caabar
  • Sherida Aparoe
  • Zahira Hassankhan
  • Zienat Pahladsingh
  • Damla Yumer

 

Afdeling Cannabis / bereidingsrecepten

  • Maryam Djouya
  • Radj Rambaran
  • Maarten van Rijswijk
  • Ele Visser
  • Tanja Valk
  • Lucy Chong

 

Productie

  • Ishmerai Gill
  • Carlo Hoogduin
  • Kathleen Wongsokario
  • Saman Namdar
  • Giovanni Choenni

 

QA

  • Amir Ali



Kwaliteitscontrole eigen productie

  • Kayleigh Bos
  • Anouar Ait Hoummad

 

Bezorgers

  • Billy Sardjoe
  • Inder Nirandjan
  • Vinod Ramcharan
  • Jola Visser
  • Mischa Roest

 

Administratie

  • Gosia Bielenda
  • Angelina Raghunath
 
 

Farmaceutische medewerker 

  • Aniane Misran

 

HR

  • Hanneke van de Velde 

 

Email apothekers

  • Paul: p.lebbink@transvaalapotheek.nl
  • Arwin: a.ramcharan@transvaalapotheek.nl
  • Melissa: m.eikmann@transvaalapotheek.nl
  • Saskia: s.visser@transvaalapotheek.nl
  • Natalie: n.chan@transvaalapotheek.nl
  • Priya: p.nathie@transvaalapotheek.nl
  • Zeynab: z.soroush@transvaalapotheek.nl